Dnes je 18.8.2019, nedeľa, 20. nedeľa v Cezročnom období
Zadajte mesto/obec a deň, kedy chcete ísť DoKostola.sk
bohoslužby / spovede

Bohoslužby (sväté omše) v dekanáte Prešov (grkat) 18.8.2019 v čase 01:00-24:00

Nedeľa, 20. nedeľa v Cezročnom období

Usporiadať podľa: času kostolov mesta/obce mestskej časti
Kostol Mesto/Obec Poznámka

5:50

Katedrálny chrám sv. Jána Krstiteľa
Prešov  cirkevnoslovansky 

7:00

Farský chrám povýšenia Svätého kríža (Sekčov, Opál)
Prešov  utiereň 
Katedrálny chrám sv. Jána Krstiteľa
Prešov  utiereň 

7:30

Farský chrám sv. Kozmu a Damiána
Fulianka   
Farský chrám sv. Michala, archanjela
Okružná   
Kaplnka v Dome nádeje (Lemešany)
Lemešany   

8:00

Farský chrám bl. hieromučeníka P.P. Gojdiča (sídlisko III)
Prešov  cirkevnoslovansky 
Farský chrám povýšenia Svätého kríža (Sekčov, Opál)
Prešov  sv. liturgia 
Farský chrám sv. Izaiáša
Ľubotice   
Chrám Najsvätejšej Trojice (Dúbrava)
Žehňa  striedavo s Lesíčkom 
Chrám ochrany Presvätej Bohorodičky (Ruské Pekľany)
Ľubovec  striedavo s Janovom 
Chrám povýšenia Svätého kríža
Chmeľov  iba posledná nedeľa mesiaca; sv. omša 
Chrám sv. Cyrila a Metoda (Niereše)
Mirkovce   
Chrám sv. Michala, archanjela
Janov  striedavo s Ruskými Pekľanami 
Katedrálny chrám sv. Jána Krstiteľa
Prešov   

8:30

Farský chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Geraltov  striedavo s Terňou 
Farský chrám ochrany Presvätej Bohorodičky
Klenov  striedavo s Kvačanami 
Chrám sv. Michala, archanjela
Kvačany, okres Prešov  striedavo s Klenovom 
Chrám zosnutia Presvätej Bohorodičky (Hradisko)
Terňa  striedavo s Geraltovom 

9:00

Farský chrám ochrany Presvätej Bohorodičky
Ruská Nová Ves   
Farský chrám zosnutia Presvätej Bohorodičky
Drienov   
Chrám povýšenia Svätého kríža
Chmeľov   
Kaplnka sv. Bazila Veľkého (baziliáni)
Prešov  cirkevnoslovansky 

9:30

Farský chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Abranovce   
Chrám ochrany Presvätej Bohorodičky (Ruské Pekľany)
Ľubovec  striedavo s Janovom 
Chrám sv. Michala, archanjela
Janov  striedavo s Ruskými Pekľanami 
Kaplnka sv. Makríny (baziliánky)
Prešov  cirkevnoslovansky 

10:00

Farský chrám bl. hieromučeníka P.P. Gojdiča (sídlisko III)
Prešov   
Farský chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Geraltov  striedavo s Terňou 
Farský chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Miklušovce   
Farský chrám ochrany Presvätej Bohorodičky
Varhaňovce   
Farský chrám povýšenia Svätého kríža (Sekčov, Opál)
Prešov  sv. liturgia 
Chrám zosnutia Presvätej Bohorodičky (Hradisko)
Terňa  striedavo Geraltovom 
Katedrálny chrám sv. Jána Krstiteľa
Prešov  cirkevnoslovansky 

10:30

Farský chrám ochrany Presvätej Bohorodičky
Klenov  striedavo s Kvačanami 
Farský chrám sv. Kozmu a Damiána
Fulianka   
Farský chrám sv. Michala, archanjela
Okružná   
Chrám sv. Michala, archanjela
Kvačany, okres Prešov  striedavo s Klenovom 

11:00

Farský chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Ľubovec   
Chrám Najsvätejšej Trojice (Dúbrava)
Žehňa  striedavo s Lesíčkom 

11:45

Farský chrám povýšenia Svätého kríža (Sekčov, Opál)
Prešov  sv. omša 
Katedrálny chrám sv. Jána Krstiteľa
Prešov   

17:00

Katedrálny chrám sv. Jána Krstiteľa
Prešov  večiereň 

18:00

Katedrálny chrám sv. Jána Krstiteľa
Prešov  cirkevnoslovansky 
Lokalita:
(mesto/obec/mestská časť, okres, región)
Dátum:   Dnes   Zajtra   V nedeľu
Začiatok bohoslužby od:    do:     Najbližšie 3 hodiny   Celý deň
Jazyk bohoslužby:
Zameranie: