Dnes je 18.8.2019, nedeľa, 20. nedeľa v Cezročnom období
Zadajte mesto/obec a deň, kedy chcete ísť DoKostola.sk
bohoslužby / spovede

Bohoslužby (sväté omše) v dekanáte Prešov II. 18.8.2019 v čase 01:00-24:00

Nedeľa, 20. nedeľa v Cezročnom období

Usporiadať podľa: času kostolov mesta/obce mestskej časti
Kostol Mesto/Obec Poznámka

6:00

Farský kostol Kráľovnej pokoja (sídlisko III)
Prešov   

7:15

Farský kostol Kráľovnej pokoja (sídlisko III)
Prešov   

8:00

Farský kostol nanebovzatia Panny Márie
Župčany   
Farský kostol premenenia Pána
Sedlice   
Farský kostol sv. Jakuba Staršieho (diecézna svätyňa)
Veľký Šariš   
Farský kostol sv. Juraja (Jur)
Hubošovce  striedavo 
Farský kostol sv. Martina z Tours (Radačov)
Radatice  striedavo s Mereticami 
Kostol Mena Panny Márie
Hubošovce  striedavo 
Kostol narodenia Panny Márie
Gregorovce  striedavo s Medzanami 
Kostol narodenia Panny Márie
Ratvaj  striedavo 
Kostol narodenia sv. Jána Krstiteľa
Bodovce  striedavo 
Kostol povýšenia Svätého kríža
Uzovce  striedavo 
Kostol sv. Anny
Žipov  striedavo s Brežanami a Rokycanami 
Kostol sv. Cyrila a Metoda
Suchá Dolina  sv. liturgia, 3. nedeľa mesiaca 
Kostol sv. Imricha
Lažany   
Kostol sv. Imricha (Meretice)
Radatice  striedavo s Radačovom 
Kostol sv. Kataríny Alexandrijskej
Rokycany  striedavo s Brežanami a Žipovom 
Kostol sv. Lukáša (drevený)
Brežany  striedavo Rokycanami a Žipovom 
Kostol sv. Mikuláša
Šarišské Sokolovce  striedavo 
Kostol sv. Petra a Pavla (Šarišské Lužianky)
Kojatice   
Kostol všetkých svätých
Medzany  striedavo s Gregorovcami 

8:30

Farský kostol Kráľovnej pokoja (sídlisko III)
Prešov   

9:15

Kostol Krista Kráľa
Malý Šariš   
Kostol Panny Márie Snežnej (Kanaš)
Veľký Šariš   
Kostol sv. Anny
Žipov  striedavo s Brežanami a Rokycanami 
Kostol sv. Kataríny Alexandrijskej
Rokycany  striedavo s Brežanami a Žipovom 
Kostol sv. Lukáša (drevený)
Brežany  striedavo Rokycanami a Žipovom 
Kostol sv. Ondreja
Kojatice   
Kostol sv. Ondreja, apoštola
Bzenov   

9:30

Farský kostol sv. Juraja (Jur)
Hubošovce  striedavo 
Kostol Mena Panny Márie
Hubošovce  striedavo 
Kostol narodenia Panny Márie
Ratvaj  striedavo 
Kostol narodenia sv. Jána Krstiteľa
Bodovce  striedavo 
Kostol povýšenia Svätého kríža
Uzovce  striedavo 
Kostol sv. Cyrila a Metoda
Suchá Dolina   
Kostol sv. Mikuláša
Šarišské Sokolovce  striedavo 

10:00

Farský kostol Kráľovnej pokoja (sídlisko III)
Prešov   
Farský kostol sv. Jakuba Staršieho (diecézna svätyňa)
Veľký Šariš  detská 
Kaplnka sv. Kamila (CSS)
Prešov   

10:30

Farský kostol Božieho milosrdenstva
Svinia   
Farský kostol nanebovzatia Panny Márie
Župčany   
Farský kostol sv. Martina z Tours (Radačov)
Radatice  striedavo s Mereticami 
Farský kostol sv. Michala, archanjela
Bajerov   
Kostol narodenia Panny Márie
Gregorovce  striedavo s Medzanami 
Kostol sv. Imricha (Meretice)
Radatice  striedavo s Radačovom 
Kostol všetkých svätých
Medzany  striedavo s Gregorovcami 

11:00

Farský kostol sv. Juraja (Jur)
Hubošovce  striedavo 
Kostol Mena Panny Márie
Hubošovce  striedavo 
Kostol narodenia Panny Márie
Ratvaj  striedavo 
Kostol narodenia sv. Jána Krstiteľa
Bodovce  striedavo 
Kostol povýšenia Svätého kríža
Uzovce  striedavo 
Kostol sv. Mikuláša
Šarišské Sokolovce  striedavo 

11:30

Farský kostol Kráľovnej pokoja (sídlisko III)
Prešov   

18:00

Farský kostol Kráľovnej pokoja (sídlisko III)
Prešov   
Lokalita:
(mesto/obec/mestská časť, okres, región)
Dátum:   Dnes   Zajtra   V nedeľu
Začiatok bohoslužby od:    do:     Najbližšie 3 hodiny   Celý deň
Jazyk bohoslužby:
Zameranie: