Dnes je 18.8.2019, nedeľa, 20. nedeľa v Cezročnom období
Zadajte mesto/obec a deň, kedy chcete ísť DoKostola.sk
bohoslužby / spovede

Bohoslužby (sväté omše) v dekanáte Ružomberok 18.8.2019 v čase 01:00-24:00

Nedeľa, 20. nedeľa v Cezročnom období

Usporiadať podľa: času kostolov mesta/obce mestskej časti
Kostol Mesto/Obec Poznámka

6:00

Farský kostol sv. Ondreja
Ružomberok   

6:45

Farský kostol sv. Šimona a Júdu (Stredný Sliač)
Liptovské Sliače   

7:00

Kaplnka Sedembolestnej Panny Márie (Klačno)
Ružomberok   
Kaplnka sv. Petra a Pavla (Baničné)
Ružomberok   
Kostol povýšenia Svätého kríža (jezuiti)
Ružomberok   

7:30

Farský kostol Božského Srdca Ježišovho
Stankovany   
Farský kostol Najsvätejšej Trojice
Liptovská Lúžna   
Farský kostol premenenia Pána
Lisková   
Farský kostol Ružencovej Panny Márie (Černová)
Ružomberok   
Farský kostol sv. Gála
Komjatná   
Farský kostol sv. Jána Krstiteľa
Liptovská Osada   
Farský kostol sv. Juraja
Likavka   
Kostol sv. Cyrila a Metoda
Ivachnová   

8:00

Farský kostol nanebovzatia Panny Márie (Biely Potok)
Ružomberok   
Farský kostol obetovania Pána
Liptovské Revúce   
Farský kostol Sedembolestnej Panny Márie
Švošov   
Farský kostol sv. Kataríny Alexandrijskej (Hrboltová)
Ružomberok   
Farský kostol sv. Michala, archanjela
Valaská Dubová   
Farský kostol sv. Ondreja
Ružomberok   
Kostol Najsvätejšej Trojice
Bešeňová   
Kostol Nepoškvrneného počatia Panny Márie
Liptovská Štiavnica   
Kostol sv. Cyrila a Metoda
Ľubochňa   
Kostol sv. Petra a Pavla
Kalameny   
Kostol Svätej rodiny (Rybárpole)
Ružomberok   

8:15

Kostolík navštívenia Panny Márie (Vlkolínec)
Ružomberok   

8:30

Farský kostol sv. Michala
Liptovský Michal   
Farský kostol sv. Šimona a Júdu (Stredný Sliač)
Liptovské Sliače   

9:00

Farský kostol Božského Srdca Ježišovho
Stankovany  Kraľovany 
Kaplnka Nepoškvrneného počatia Panny Márie (kláštor, františkánky)
Ružomberok   
Kaplnka Sedembolestnej Panny Márie (Klačno)
Ružomberok   
Kostol povýšenia Svätého kríža (jezuiti)
Ružomberok   
Kostol sv. Martina
Martinček   
Kostolík sv. Ondreja (Korytnica)
Liptovská Osada  iba 1. a 3. nedeľa mesiaca 

9:15

Farský kostol všetkých svätých
Ludrová   
Kostol dvoch Sŕdc (Vyšný Sliač)
Liptovské Sliače   

9:30

Farský kostol povýšenia Svätého kríža
Lúčky, okres Ružomberok   
Farský kostol sv. Filipa a Jakuba
Liptovská Teplá   
Kaplnka sv. Petra a Pavla (Baničné)
Ružomberok   
Kostol navštívenia Panny Márie (Vlašky)
Vlachy   

10:00

Farský kostol Najsvätejšej Trojice
Liptovská Lúžna   
Farský kostol nanebovzatia Panny Márie (Biely Potok)
Ružomberok   
Farský kostol povýšenia Svätého kríža
Hubová   
Farský kostol premenenia Pána
Lisková   
Farský kostol Ružencovej Panny Márie (Černová)
Ružomberok   
Farský kostol sv. Jána Krstiteľa
Liptovská Osada   
Farský kostol sv. Kataríny Alexandrijskej (Hrboltová)
Ružomberok   
Farský kostol sv. Michala, archanjela
Valaská Dubová   
Farský kostol sv. Ondreja
Ružomberok   

10:30

Farský kostol Božského Srdca Ježišovho
Stankovany   
Farský kostol sv. Gála
Komjatná   
Farský kostol sv. Juraja
Likavka  detská 
Farský kostol sv. Šimona a Júdu (Stredný Sliač)
Liptovské Sliače   
Kostol povýšenia Svätého kríža (jezuiti)
Ružomberok  sv. liturgia 
Kostol Svätej rodiny
Štiavnička   

11:00

Farský kostol obetovania Pána
Liptovské Revúce   
Kostol navštívenia Panny Márie
Turík   

17:30

Kostol Svätej rodiny
Štiavnička   

18:00

Farský kostol sv. Šimona a Júdu (Stredný Sliač)
Liptovské Sliače   

18:15

Farský kostol sv. Ondreja
Ružomberok   

20:00

Kostol povýšenia Svätého kríža (jezuiti)
Ružomberok   
Lokalita:
(mesto/obec/mestská časť, okres, región)
Dátum:   Dnes   Zajtra   V nedeľu
Začiatok bohoslužby od:    do:     Najbližšie 3 hodiny   Celý deň
Jazyk bohoslužby:
Zameranie: