Dnes je 18.8.2019, nedeľa, 20. nedeľa v Cezročnom období
Zadajte mesto/obec a deň, kedy chcete ísť DoKostola.sk
bohoslužby / spovede

Bohoslužby (sväté omše) v dekanáte Stropkov (grkat) 18.8.2019 v čase 02:00-24:00

Nedeľa, 20. nedeľa v Cezročnom období

Usporiadať podľa: času kostolov mesta/obce mestskej časti
Kostol Mesto/Obec Poznámka

7:30

Farský chrám sv. Michala, archanjela
Vyškovce  cirkevnoslovansky 
Farský chrám sv. Petra a Pavla
Chotča  cirkevnoslovansky, striedavo 
Chrám narodenia Presvätej Bohorodičky (Nižná Vladiča)
Vladiča   
Chrám ochrany Presvätej Bohorodičky (Potôčky)
Potôčky   
Chrám sv. Bazila Veľkého
Vislava  cirkevnoslovansky 
Chrám sv. Mikuláša (Vyšná Vladiča)
Vladiča   
Chrám sv. Petra a Pavla
Krišľovce  striedavo každá 3. nedeľa 
Chrám zosnutia Presvätej Bohorodičky
Vojtovce   

8:00

Farský chrám bl. Vasiľa Hopku (Juh)
Stropkov  okrem júla a augusta 
Farský chrám sv. Cyrila a Metoda
Stropkov  cirkevnoslovansky 
Farský chrám sv. Michala, archanjela
Lomné  striedavo slovensky a cirkevnoslovansky 
Chrám ochrany Presvätej Bohorodičky
Šandal  každá druhá nedeľa 
Chrám sv. Bazila Veľkého
Makovce  striedavo s Bystrou 
Chrám sv. Eliáša
Tokajík   
Chrám sv. Michala, archanjela
Bystrá, okres Stropkov  striedavo s Makovcami 

8:30

Farský chrám sv. Demetra
Bukovce  cirkevnoslovansky 

9:00

Farský chrám sv. Michala, archanjela
Vyškovce  cirkevnoslovansky 
Farský chrám sv. Petra a Pavla
Chotča  cirkevnoslovansky, striedavo 
Chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Soľník   
Chrám sv. Bazila Veľkého
Vislava  cirkevnoslovansky 
Chrám sv. Kozmu a Damiána
Kolbovce  cirkevnoslovansky 

9:15

Chrám ochrany Presvätej Bohorodičky (Veľkrop)
Veľkrop   

9:30

Farský chrám sv. Mikuláša
Havaj   
Farský chrám sv. Petra a Pavla (Bokša)
Stropkov   
Chrám Najsvätejšej Trojice
Mrázovce   
Chrám ochrany Presvätej Bohorodičky
Krušinec   

10:00

Farský chrám bl. Vasiľa Hopku (Juh)
Stropkov  detská 
Farský chrám sv. Jána Krstiteľa
Vyšná Olšava   
Farský chrám sv. Michala, archanjela
Miková  cirkevnoslovansky 
Chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Malá Poľana   
Chrám ochrany Presvätej Bohorodičky
Gribov  cirkevnoslovansky 

10:15

Chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Kožuchovce  cirkevnoslovansky 

10:30

Farský chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Brusnica   
Farský chrám sv. Cyrila a Metoda
Stropkov   
Farský chrám sv. Demetra
Korunková   
Farský chrám sv. Demetra
Staškovce   
Farský chrám sv. Michala, archanjela
Vyškovce  cirkevnoslovansky 
Farský chrám sv. Petra a Pavla
Chotča  cirkevnoslovansky, striedavo 
Chrám sv. Bazila Veľkého
Vislava  cirkevnoslovansky, striedavo 
Chrám sv. Mikuláša
Bžany   
Chrám sv. Petra a Pavla
Krišľovce  striedavo každá 3. nedeľa 

10:45

Farský chrám zosnutia Presvätej Bohorodičky
Miňovce   

11:00

Farský chrám sv. Michala, archanjela
Breznička, okres Stropkov   
Farský chrám sv. Petra a Pavla (Bokša)
Stropkov  N. Domov podľa oznamov 
Chrám sv. Paraskevy
Kručov   

11:15

Chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Kožuchovce  cirkevnoslovansky 
Chrám ochrany Presvätej Bohorodičky
Gribov  cirkevnoslovansky 

11:30

Chrám sv. Bazila Veľkého
Makovce  striedavo s Bystrou 
Chrám sv. Michala, archanjela
Bystrá, okres Stropkov  striedavo s Makovcami 

18:00

Farský chrám sv. Cyrila a Metoda
Stropkov   
Lokalita:
(mesto/obec/mestská časť, okres, región)
Dátum:   Dnes   Zajtra   V nedeľu
Začiatok bohoslužby od:    do:     Najbližšie 3 hodiny   Celý deň
Jazyk bohoslužby:
Zameranie: