Dnes je 23.8.2019, piatok, Piatok 20. týždňa v Cezročnom období (ľubovoľná spomienka)
Zadajte mesto/obec a deň, kedy chcete ísť DoKostola.sk
bohoslužby / spovede

Bohoslužby (sväté omše) v okrese Bardejov 23.8.2019 v čase 09:00-24:00

Piatok, Piatok 20. týždňa v Cezročnom období (ľubovoľná spomienka)

Usporiadať podľa: času kostolov mesta/obce mestskej časti
Kostol Mesto/Obec Poznámka

12:00

Bazilika sv. Egídia
Bardejov  okrem júla a augusta 

15:00

Kaplnka Božieho milosrdenstva (Družba)
Bardejov   

16:00

Chrám ochrany Presvätej Bohorodičky (z Mikulášovej; kúpele)
Bardejov   

16:15

Kostol povýšenia Svätého kríža (kúpele)
Bardejov   

16:30

Chrám sv. Lukáša
Tročany   
Chrám zosnutia Presvätej Bohorodičky
Šašová   
Kostol sv. Anny
Bardejov   

16:45

Chrám Krista Kráľa
Lascov   

17:00

Farský chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Šarišské Čierne   
Kaplnka nanebovzatia Panny Márie (Kľušovská Zábava)
Kľušov  iba 1. piatok 
Kostol zjavenia Pána
Rokytov  1. piatok 

17:30

Farský chrám bl. hieromučeníkov Pavla a Vasiľa (Vinbarg)
Bardejov   
Farský chrám ochrany Presvätej Bohorodičky (Mikulášová)
Mikulášová   
Farský chrám povýšenia Svätého kríža
Nižný Tvarožec  v lete až 18:00 
Farský chrám stretnutia Pána
Malcov   
Farský chrám sv. Michala, archanjela
Ortuťová   
Farský kostol sv. Margity Antiochijskej
Zborov   
Farský kostol sv. Terézie z Avily
Vyšná Voľa   
Kaplnka Panny Márie, Matky ustavičnej pomoci (nemocnica)
Bardejov  iba 1. piatok 
Kostol sv. Anny (Dlhá Lúka)
Bardejov   
Kostol sv. Cyrila a Metoda
Kľušov  iba 1. piatok 
Kostol sv. Štefana Uhorského
Smilno   

18:00

Farský chrám ochrany Presvätej Bohorodičky
Kružlov   
Farský chrám ochrany Presvätej Bohorodičky
Rešov   
Farský chrám ochrany Presvätej Bohorodičky
Snakov   
Farský chrám ochrany Presvätej Bohorodičky (Andrejová)
Andrejová   
Farský chrám sv. Demetra
Hrabské   
Farský chrám sv. Michala, archanjela
Gerlachov, okres Bardejov   
Farský chrám sv. Petra a Pavla
Bardejov   
Farský chrám zosnutia Presvätej Bohorodičky
Chmeľová   
Farský chrám zosnutia Presvätej Bohorodičky (Družba)
Bardejov   
Farský kostol povýšenia Svätého kríža
Hažlín   
Farský kostol sv. Bartolomeja
Richvald   
Farský kostol sv. Leonarda
Lenartov   
Farský kostol sv. Michala, archanjela
Kurima   
Farský kostol sv. Uršule
Mokroluh  1. piatok 
Kostol blahoslaveného Zefirína (saleziáni, Poštárka)
Bardejov   
Kostol Mena Panny Márie (Mihaľov)
Bardejov  iba 1. piatok 

18:30

Bazilika sv. Egídia
Bardejov   
Farský chrám sv. Lukáša
Kurov   
Farský kostol obetovania Panny Márie
Kobyly   
Farský kostol sv. Jozefa
Hrabovec   
Farský kostol sv. Michala, archanjela
Osikov   
Farský kostol Svätej rodiny (Vinbarg, saleziáni)
Bardejov   
Kostol Krista Kráľa (dolný)
Gaboltov   
Kostol narodenia Panny Márie
Nižná Voľa   
Kostol narodenia Panny Márie (Bardejovská Nová Ves)
Bardejov   
Kostol Sedembolestnej Panny Márie
Zlaté  iba 1. piatok 
Kostol sv. Martina z Tours
Sveržov   

19:00

Farský kostol narodenia Panny Márie
Raslavice   
Lokalita:
(mesto/obec/mestská časť, okres, región)
Dátum:   Dnes   Zajtra   V nedeľu
Začiatok bohoslužby od:    do:     Najbližšie 3 hodiny   Celý deň
Jazyk bohoslužby:
Zameranie: