Dnes je 13.12.2019, piatok, Svätej Lucie, panny a mučenice (spomienka)
Zadajte mesto/obec a deň, kedy chcete ísť DoKostola.sk
bohoslužby / spovede

Bohoslužby (sväté omše) v okrese Prešov 13.12.2019 v čase 09:00-24:00

Piatok, Svätej Lucie, panny a mučenice (spomienka)

Usporiadať podľa: času kostolov mesta/obce mestskej časti
Kostol Mesto/Obec Poznámka

9:00

Kaplnka Božieho milosrdenstva (Sekčov)
Prešov  iba adorácia do 15:30 

12:00

Konkatedrála sv. Mikuláša (Dóm)
Prešov   

15:15

Kaplnka sv. Giuseppe Moscatiho (nemocnica)
Prešov   

16:00

Kostol sv. Michala, archanjela
Šindliar   

16:30

Farský chrám sv. Izaiáša
Ľubotice   
Chrám ochrany Presvätej Bohorodičky
Trnkov   
Katedrálny chrám sv. Jána Krstiteľa
Prešov   
Kostol sv. Jozefa (františkáni)
Prešov   

16:45

Kostol nanebovzatia Panny Márie
Záborské  iba 1. piatok 

17:00

Farský chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Ľubovec   
Farský chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Miklušovce   
Farský chrám ochrany Presvätej Bohorodičky
Ruská Nová Ves   
Farský kostol premenenia Pána
Sedlice   
Farský kostol sv. Alojza Gonzágu
Podhorany, okres Prešov   
Farský kostol sv. Alžbety Uhorskej
Hermanovce   
Farský kostol sv. Juraja, mučeníka
Lipovce   
Kaplnka bl. P. P. Gojdiča a V. Hopka
Abranovce  detská 
Kaplnka sv. Bazila Veľkého (baziliáni)
Prešov  cirkevnoslovansky 
Kaplnka sv. Ignáca (jezuiti)
Prešov   
Kostol sv. Anny
Mošurov   
Kostol sv. Barbory
Ovčie   
Kostol sv. Donáta (Cemjata)
Prešov  iba 1. piatok 
Kostol sv. Ondreja
Kojatice  detská 
Kostol sv. Štefana Uhorského (Chabžany)
Lemešany   

17:15

Kostol Krista Kráľa
Malý Šariš   

17:30

Farský chrám bl. hieromučeníka P.P. Gojdiča (sídlisko III)
Prešov  detská 
Farský chrám ochrany Presvätej Bohorodičky
Klenov   
Farský chrám sv. Kozmu a Damiána
Fulianka   
Kaplnka sv. Makríny (baziliánky)
Prešov  cirkevnoslovansky, v pôste 
Kostol Najsvätejšej Trojice
Haniska, okres Prešov  iba 1. piatok 
Kostol narodenia sv. Jána Krstiteľa (Soľná Baňa)
Prešov  mládežnícka 
Kostol Sedembolestnej Panny Márie
Ruská Nová Ves   
Kostol sv. Ondreja, apoštola
Bzenov   
Kostol všetkých svätých
Medzany   

18:00

Farský chrám ochrany Presvätej Bohorodičky
Varhaňovce   
Farský chrám povýšenia Svätého kríža (Sekčov, Opál)
Prešov  sv. liturgia 
Farský chrám sv. Michala, archanjela
Okružná   
Farský chrám zosnutia Presvätej Bohorodičky
Drienov  mládežnícka 
Farský kostol Božieho milosrdenstva
Svinia  detská 
Farský kostol Kráľovnej pokoja (sídlisko III)
Prešov  mládežnícka 
Farský kostol Krista Kráľa (Sekčov)
Prešov  počas šk. roka je mládežnícka 
Farský kostol Najsvätejšej Trojice (Solivar)
Prešov   
Farský kostol Najsvätejšieho Mena Ježiša a Márie (Nižná Šebastová)
Prešov   
Farský kostol nanebovzatia Panny Márie
Župčany   
Farský kostol narodenia Panny Márie
Pušovce   
Farský kostol narodenia sv. Jána Krstiteľa
Kokošovce   
Farský kostol návštevy Panny Márie
Fintice   
Farský kostol obrátenia sv. Pavla
Chminianska Nová Ves   
Farský kostol povýšenia Svätého kríža
Krížovany   
Farský kostol Sedembolestnej Panny Márie
Záhradné   
Farský kostol sv. Jozefa Robotníka
Víťaz   
Farský kostol sv. Kataríny Alexandrijskej
Terňa   
Farský kostol sv. Martina (nový)
Lemešany   
Farský kostol sv. Martina z Tours
Kapušany   
Farský kostol sv. Martina z Tours (Radačov)
Radatice   
Farský kostol sv. Michala, archanjela
Bajerov   
Farský kostol sv. Michala, archanjela
Kendice   
Farský kostol sv. Mikuláša
Široké   
Farský kostol sv. Petra a Pavla
Petrovany   
Konkatedrála sv. Mikuláša (Dóm)
Prešov  mládežnícka 
Kostol sv. Františka Xaverského (Šalgovík)
Prešov  počas šk. roka je detská 
Kostol sv. Jána Bosca (saleziáni)
Prešov  mládežnícka 

18:15

Farský kostol sv. Jakuba Staršieho (diecézna svätyňa)
Veľký Šariš   

19:00

Farský kostol sv. Kataríny Alexandrijskej
Vyšná Šebastová   
Lokalita:
(mesto/obec/mestská časť, okres, región)
Dátum:   Dnes   Zajtra   V nedeľu
Začiatok bohoslužby od:    do:     Najbližšie 3 hodiny   Celý deň
Jazyk bohoslužby:
Zameranie: