Dnes je 18.8.2019, nedeľa, 20. nedeľa v Cezročnom období
Zadajte mesto/obec a deň, kedy chcete ísť DoKostola.sk
bohoslužby / spovede

Bohoslužby (sväté omše) v okrese Sobrance 18.8.2019 v čase 01:00-24:00

Nedeľa, 20. nedeľa v Cezročnom období

Usporiadať podľa: času kostolov mesta/obce mestskej časti
Kostol Mesto/Obec Poznámka

7:30

Farský kostol sv. Vavrinca
Sobrance   

8:00

Farský chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Blatné Revištia   
Chrám Svätej Trojice
Orechová   
Kostol Mena Panny Márie
Bežovce  striedavo s Nižným Nemeckým 
Kostol Najsvätejšieho Srdca Ježišovho
Sejkov  striedavo s Husákom 
Kostol nanebovstúpenia Pána
Ostrov, okres Sobrance   
Kostol návštevy Panny Márie
Nižné Nemecké  striedavo s Bežovcami 
Kostol Nepoškvrneného Srdca Panny Márie
Veľké Revištia   
Kostol povýšenia Svätého kríža
Tibava   
Kostol sv. Anny
Husák  striedavo so Sejkovom 

8:30

Farský chrám povýšenia Úctyhodného kríža
Porostov   
Farský chrám prepodobných otcov sedmopočetníkov
Sobrance   
Chrám bl. P.P.Gojdiča a D.Trčku
Pinkovce   

9:00

Farský chrám sv. Bazila Veľkého
Podhoroď  niekedy až o 11:00 
Chrám sv. Michala Archanjela
Vyšné Remety   
Chrám zosnutia Presvätej Bohorodičky
Záhor   

9:15

Farský chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Vyšná Rybnica  sv. omša 
Kostol nanebovstúpenia Pána
Ostrov, okres Sobrance  sv. liturgia 
Kostol Ružencovej Panny Márie
Porúbka, okres Sobrance   
Kostol sv. anjelov strážcov
Petrovce, okres Sobrance   

9:30

Farský kostol sv. Štefana Uhorského
Jenkovce   
Farský kostol sv. Vavrinca
Sobrance   
Chrám sv. Petra a Pavla
Krčava   
Kostol narodenia Panny Márie
Fekišovce   
Kostol sv. Matúša
Krčava   

10:00

Farský chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Lekárovce   
Farský chrám narodenia Presvätej Bohorodičky
Vyšná Rybnica   
Farský chrám proroka Eliáša
Jasenov, okres Sobrance   
Farský chrám zoslania Svätého Ducha
Úbrež   
Farský chrám zosnutia Presvätej Bohorodičky
Bunkovce   

10:30

Farský chrám nanebovstúpenia Pána (Soroška)
Bežovce   
Farský chrám prepodobných otcov sedmopočetníkov
Sobrance   
Farský chrám veľkomučeníka Juraja
Hlivištia   
Farský chrám zvestovania Presvätej Bohorodičke
Choňkovce   
Farský kostol Najsvätejšej Trojice
Remetské Hámre   
Farský kostol nanebovzatia Panny Márie
Tibava   
Farský kostol Ružencovej Panny Márie
Lekárovce   
Chrám sv. Juraja
Sejkov   
Kostol Najsvätejšieho Srdca Ježišovho
Choňkovce   

10:45

Kaplnka sv. Petra a Pavla (kúpele)
Sobrance   

11:00

Farský chrám archanjela Michala
Vyšné Nemecké   
Farský chrám veľkomučeníka Juraja
Ruský Hrabovec   
Farský kostol sv. Štefana Uhorského
Úbrež   
Kostol Mena Panny Márie
Bežovce  striedavo s Nižným Nemeckým 
Kostol Najsvätejšieho Srdca Ježišovho
Sejkov  striedavo s Husákom 
Kostol návštevy Panny Márie
Nižné Nemecké  striedavo s Bežovcami 
Kostol sv. Anny
Husák  striedavo so Sejkovom 

15:00

Farský chrám prepodobných otcov sedmopočetníkov
Sobrance  večiereň 
Lokalita:
(mesto/obec/mestská časť, okres, región)
Dátum:   Dnes   Zajtra   V nedeľu
Začiatok bohoslužby od:    do:     Najbližšie 3 hodiny   Celý deň
Jazyk bohoslužby:
Zameranie: